#1: Penne with Meatballs
#1: Penne with Meatballs
Regular price
$47
Regular price
Sale price
$47
Unit price
per
Take and bake. 3 Lbs of Penne, 12 Meatballs. Includes a loaf of Garlic Bread. Three sauces to choose from: Marinara, Pesto or Bolognese (+5.00). Feeds 4-5.