Skip to content
Weekly Ravioli - Subscribe and Save
Eat
Eat
Ravioli Meal Kit
Takeout
Local Delivery
Family Platters
Italian Specialties
Ravioli Meal Kit
Catering
History
Contact
Log in
Facebook
Instagram
Eat
Ravioli Meal Kit
Takeout
Local Delivery
Family Platters
Italian Specialties
Ravioli Meal Kit
Catering
History
Contact
Search
Log in
Cart
Collection:
Takeout
Build Your Own
Build Your Own
Wednesday - Cubano Italiano
Wednesday - Cubano Italiano
Regular price
$14
Regular price
Sale price
$14
Unit price
/
per
Eat Me
Sold out
Italian Sub
Italian Sub
Regular price
$15
Regular price
Sale price
$15
Unit price
/
per
Eat Me
Sold out
BBQ Tri Tip
BBQ Tri Tip
Regular price
$15
Regular price
Sale price
$15
Unit price
/
per
Eat me
Santa Rosa Club
Santa Rosa Club
Regular price
$15
Regular price
Sale price
$15
Unit price
/
per
Eat me
Meatball Sub
Meatball Sub
Regular price
$15
Regular price
Sale price
$15
Unit price
/
per
Eat Me
Sold out
The California
The California
Regular price
$12
Regular price
Sale price
$12
Unit price
/
per
Eat Me
Sold out
The Veggie
The Veggie
Regular price
$12
Regular price
Sale price
$12
Unit price
/
per
Eat me
Spicy Pulled Pork
Spicy Pulled Pork
Regular price
$13
Regular price
Sale price
$13
Unit price
/
per
Eat me
BLT
BLT
Regular price
$13
Regular price
Sale price
$13
Unit price
/
per
Eat me
Tuna Club
Tuna Club
Regular price
$12
Regular price
Sale price
$12
Unit price
/
per
Eat Me
Sold out
The Reuben
The Reuben
Regular price
$13
Regular price
Sale price
$13
Unit price
/
per
Eat me
Lasagna
Lasagna
Regular price
$13
Regular price
Sale price
$13
Unit price
/
per
Eat me
Meat Ravioli House Special
Meat Ravioli House Special
Regular price
$18
Regular price
Sale price
$18
Unit price
/
per
Eat me
House Special Lasagna
House Special Lasagna
Regular price
$20
Regular price
Sale price
$20
Unit price
/
per
Eat me
Garlic Bread
Garlic Bread
Regular price
$7.95
Regular price
Sale price
$7.95
Unit price
/
per
Eat me
Salt and Vinegar
Salt and Vinegar
Regular price
$3
Regular price
Sale price
$3
Unit price
/
per
Eat me
Mesquite BBQ
Mesquite BBQ
Regular price
$3
Regular price
Sale price
$3
Unit price
/
per
Eat me
Jalapeno Heat
Jalapeno Heat
Regular price
$3
Regular price
Sale price
$3
Unit price
/
per
Eat me
Pistachio Ricotta Cake
Pistachio Ricotta Cake
Regular price
$5.50
Regular price
Sale price
$5.50
Unit price
/
per
Eat Me
Sold out
#1: Penne with Meatballs
#1: Penne with Meatballs
Regular price
$45
Regular price
Sale price
$45
Unit price
/
per
Eat me
#2: Cheese Ravioli with Meatballs
#2: Cheese Ravioli with Meatballs
Regular price
$48
Regular price
Sale price
$48
Unit price
/
per
Eat me
#3 Sliced Tri Tip with Penne
#3 Sliced Tri Tip with Penne
Regular price
$58
Regular price
Sale price
$58
Unit price
/
per
Eat me
#4: Sliced Tri Tip with Cheese Ravioli
#4: Sliced Tri Tip with Cheese Ravioli
Regular price
$60
Regular price
Sale price
$60
Unit price
/
per
Eat me
1
2
3
Your Cart
X
Choosing a selection results in a full page refresh.
Opens in a new window.